Hizmetler

Zuo rolleri çeşitli müşterilerimize hizmet vermektedir , her biri kendi özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış .


Program Yönetimi ve Proje Yönetim Hizmetleri
Zuo program yönetimi ve proje yönetimi hizmetleri araç ve tanımlamak planı uygulamak ve çok yönlü bir yapı sermaye programı ya da bireysel projenin her yönüyle entegre yöntemleri kapsar teslim sorumluluk, tek bir noktası sağlar. Zuo ekibi yol açar ve tüm kaynakların kapsamlı yönetilen ve proje hedeflerini karşılamak için kontrollü sağlamak için planlama, tasarım, inşaat ve operasyon faaliyetleri tüm destekler.

Teknik servis
Teknik hizmetler tesis değerlendirmesi, durum tespiti, maliyet tahmini / inşaat danışmanlık ve programın kontrolleri kapsayacak gerekli tüm önemli çıktıların etkili karar vermeyi desteklemek için. Zuo teknik hizmetler uygulama grubu özelleştirilmiş kapsamı, zamanlama, bütçe ve kalite analizi ve derin pazar bilgisini sunmaktadır. sanayi liderlik ve deneyim genişliği yararlanan, Zuo teknik hizmetler proje paydaşlara başarılı proje planlama ve uygulama ulaşmak için gerekli eyleme adımları desteklemek için güven eşsiz derecesini verir.

Stratejik Planlama
Zuo müşterilerimizin genel iş planı hedeflerine destek stratejik planlama ekipleri etkili bir üyesi olarak hizmet etmek bizim yeteneği benzersizdir. Zuo genel program dağıtım stratejisi ile tam entegrasyon sağlanması için ana planlama ve program formülasyonu erken dönemlerinde finans planı gelişimini destekler. Zuo, programı analizleri finansal modeller oluşturur, kontrol ve raporlama sistemleri oluşturur ve programları ve projeleri uygulamak, kamu ve özel fonları güvence destekler. Fiziksel master plan ve pazar analizi Zuo katma yetenekleri etrafında Program dağıtım planı merkezi, finans ve organizasyon kaynak kontrolü planı ile iş planının arayüz.


Detaylı Zuo Hizmetleri

Kapsamlı Stratejik Planlama Proje Tanımı
Fizibilite analizi
İş Planı Arıtma
Kaynak ve Lojistik Analizi
Organizasyon Analizi
Maliye Planı
Program Kapsamı ve Vizyon
Master Plan Analizi
Program Yönetimi Planı
Master programı
usta Bütçe
Uzman Danışmanlar Seçimi
Süreç Haritalama ve Koordinasyon
İhtiyaç analizi
Program Arıtma
Tesis Değerlendirmesi
Emlak Seçimi
Kavram Analizi
kamu Onaylar
düzenleyici işlemler
müsait
İletişim Planlama                     

 

Proje uygulaması Sözleşme Yönetimi
Takım liderliği
Tasarım Yönetimi
Proje Kontrolleri / Raporlama
Teknik yorumlar
Tahmin / Değer Analizi
zamanlama
İnşaat yönetimi
Sözleşme Paketleme
Yüklenici Seçimi
Yerinde Kalite Kontrol

Tesisler İşlemleri
Operasyon Planlama
bina Devreye
Taşı Yönetimi
Garanti Yönetimi
Tesis Yönetimi